Dj paslaugos

Dj paslaugos

Dj paslaugos renginiui

Dj paslaugos renginiui. Į ką atreiptį dėmesį? Kaip nesuklysti? Kokį Dj rinktis iš plataus siūlomo spektro? Kaip būti užtikrintiems, kad šventės dalyviai bus patenkinti ir kiekvienas atras tai ko tikėjosi?

Šie klausimai labai svarbūs renkantis Dj renginiams ar šventėms. Juk tai viena iš kertinių renginio sudedamųjų dalių. Mūsų komandos Dj po savo vardais paslėpę didžiulį padovanotų muzikinių švenčių bagažą, kuris jau skaičiuojamas dešimtmečiais.

Skamba labai rimtai. O taip ir yra! Taip, jau 26 metus muzikinėje scenoje: tiek klubuose, vakarėliuose, įmonių šventėse, vestuvėse, masiniuose renginiuose ar festivaliuose, tiek privačiose šventėse, gimtadieniuose ar jubiliejuose, koja kojon su muzika.

Kaip pasirinkti Dj renginiui?

Kokia reikšmė ilgametės patirties? O gi labai paprasta. Renginys bus pavykęs tik tuomet, kai auditorijos ausis pasieks ilgamečio muzikinio psichologo nematoma gaidų kalba. Kaip atskirai kiekvieną, taip ir visus kartu, kuriant įsimenamą šventės paveikslą. O čia jau menas ar mokslas, kaip norit. Gebėjimas skaityti auditoriją tarp eilučių –  tai ko gero vienas svarbiausių Dj renginiams funkcijų. 

Muzikinis parinkimas bei jos atlikimas, kitaip išpildymas renginio metu, naudojant įvairias miksavimo technikas, visa tai ir būtų bendra Dj renginiams darbo specifika. Dar svarbus momentas kuriant renginio muzikinį meniu – tai išankstinis muzikinės vakaro stilistikos aptarimas. Kad vidinis pageidavimų koncertas būtų išpildytas kiekvienam ir visi liktų patenkinti, ypač toje renginio dalyje, kai šokių aikštelėje nėra vietos. 

Esant reikalui, na čia jau labai išrankiems, bet mėgstantiems tiek garsą, tiek vaizdą, galime pasiūlyti vinilinių plokštelių muzikinį setą, iš karto aptariant muzininius žanrus. O jos dar ir sveria!

Dj paslaugos renginiui
Dj paslaugos vestuvėms

Muzika Jūsų renginiui

Kiekvienas renginys turi savo braižą. Todėl pasiruošime muzikinį bagažą išskirtinai Jūsų renginiui. Ir ausims, ir kojoms bus šventė! Esant reikalui, na čia jau labai išrankiems, bet mėgstantiems tiek garsą, tiek vaizdą, galime pasiūlyti vinilinių plokštelių muzikinį setą, iš karto aptariant muzikinius žanrus. O jos dar ir sveria!

Klientų atsiliepimai

Petras Aukštikalnis
Noriu pasakyti ačiū už gerą darbą didžėjui. Buvo labai super padaryta šventė, linksma muzika ir nebuvo kada liūdėti. Rekomenduoju atsakingai žiūrima į savo darbą .👍👍👍
2022-09-03
Loreta Narbutienė
Labai džiaugiuosi, kad savo jubiliejaus šventės renginiui pasirinkau šią komandą. Šventė praėjo nuostabiai. Nuotaika puiki, dar vis gyvenu šventės prisiminimais. Svečiai irgi liko labai  patenkinti.
Ačiū labai ir linkiu sėkmės Jums! Rekomenduoju!
2022-08-25
Vilma Vilčinskė
Ačiū už nepamirštamą vestuvių šventę. Nuo pat sutikimo iki paskutinių diskotekos akordų 😊 buvo labai smagu. Tiek mes, tiek svečiai jautėme koks dėmesingas, pastabus ir atsidavęs savo darbui yra Mažvydas ir jo komanda ❤️
2022-06-06 
Jūratė Kaminskaitė
Raguckai labai dėkoja už nuostabią sukurtą šventę! Esame labai patenkinti tiek vedėju tiek DJ, Jūs esate nerealūs! Linkime Jums sekmės ir tobulėjimo! Apkabinam! Rekomenduojam 110 proc. !!! ♥️
2021-09-18

Šiek tiek akimirkų

dj renginio vedėjas
dj renginio vedėjas
dj renginio vedėjas
dj renginio vedėjas
dj renginio vedėjas
dj renginio vedėjas
dj renginio vedėjas
dj renginio vedėjas