Renginių vedėjai

Artūras Sajevičius dj renginių vedėjas

Sugalvokite šventės datą, na o mes pasirūpinsime jos nuotaika!

Renginių vedėjai - Jūsų šventės variklis!

Renginių vedėjai – tai šventės nuotaikos kuratoriai jei trumpai. Atsakingi už sklandžią renginio eigą nuo pradžios iki galo. Kitaip tariant, renginio vedėjo reikšmė bet kokio tipo renginyje yra labai svarbi, tai tarsi knygos autorius nupasakojantis kūrinio fabulą, ir vedantis skaitytoją į kulminaciją einantis per skaitalo vingius palikdamas įsimintinas akimirkas. 

Trumpai nupasakosim kokie momentai yra svarbūs ir į ką reikia atkreipti dėmesį bei kokia darbo specifika. Tad, kad renginys būtų nepriekaištingas, renginio vedėjas privalo įsivertinti renginio specifiką bei šventės dalyvius: jų įpročius, pažiūras, pomėgius ir pageidavimus, žinoma neaplenkiant improvizacijos. O tai renginiui įrašytų ypatingų spalvų. 

Tačiau ne viską galima nuspėti. Tiek įmonės komandos formavimo renginyje ar kt. įmonės šventėje, tiek ir vestuvėse, pasitaiko svečių, kurie panykę į save, esą uždari ar pavargę, tada pirmom gaidom suskamba renginio vedėjo užduotis nepalikti tokių smaguolių vienų, sutelkti visus bei nukreipti renginį tinkama visiems linkme. 

Renginio vedėjo reikšmė

Be renginio vedėjo būtų sunku pavadinti žmonių susirinkimą renginiu, jei to susirinkimo pobūdis komunikacinis. Tai štai ir būtų pagrindinė renginio vedėjo reikšmė renginyje – komunikacijos užtikrinimas ir sklandus renginio koncepcijos pateikimas ir išpildymas.

Nepamiršim paminėti, kad renginio vedėjas yra ir psichologas, gebantis čia ir dabar susifokusuoti į bendrą atmosferą, pateikdamas geriausią komunikacinį rezultatą esamoje erdvėje. Taip pat svarbu paminėti, o gal ir išskirti, kad renginio vedėjas nėra renginio organizatorius. Jis neatsako už maistą, pramogų rekvizitus, svečių susodinimą, scenarijų (jei nesusitariama kitaip) ar kt. organizaciniais veiksniais. Tačiau siekiant geriausio rezultato, kartais nutinka taip, kad jis gali improvizuoti ir pakeisti renginio scenarijų eigoje pagal situaciją, kas šventę padarys smagesne ir įsimintinesne ir niekaip nepalies renginio kokybės, o kaip tik paliks gilesnį įspūdį.

Tad sveikiname, visa tai Jūs turėsite savo šventėje, kurią norėsite pakartoti!

Mantas Karpovičius dj renginių vedėjas

Šiek tiek atsiliepimų iš klientų

Nerijus R.
Nuostabus renginių vedėjų projektas. Moka ne tik įdomiai pravesti renginį, bet ir visiems palikti didžiulį įspūdį savo iškalbingumu, nuoširdumu, mandagumu, linksmumu ir kūrybingumu. Jeigu ieškote vedėjo, kuris matosi, kad nuoširdžiai myli savo darbą, atiduoda visą savo energiją ir moka užkurti gerą nuotaiką visiems renginio dalyviams rinkitės šį projektą. 
Eglė L.
Ačiū už gerą nuotaiką! 🤩 Didžiausios rekomendacijos dėl renginio vedimo. Vedėjas puikiai bendraujantis, pozityvus ir su įdomia programa 😉 manau, dar susitiksim!
Giedrė P.
Nuostabiai pravesta šventė lietuvių ir anglų kalbomis! Turėjome daug ir įspūdingų momentų, ir šmaikščių, ir labai jautrių. Niekas nesupratome kaip greitai prabėgo laikas. Komanda atsižvelgė į visus mūsų norus ir pasiūlė nemažai savo idėjų taip pat, tad šventės pasiruošimas buvo puikus komandinis darbas. Nuoširdžiai dėkojame Jums už mūsų šventę!💕
Ilona L.

Tai buvo geriausias paskutinės minutės sprendimas! Džiaugiuosi, kad pasirinkau, nes šventė praėjo nepastebimai, su daug juoko, šokių ir linksmybių. Buvo atsižvelgta ir į svečių bei mano pageidavimus. Mano ir šventės dalyvių atsiliepimai tik patys geriausi. Didžiausios rekomendacijos! 🤗🥳

Jurgita R.
Šventėje buvau tik svečias, tačiau negaliu nepadėkoti komandai už puikią atmosferą, kurią ji sukūrė draugės gimtadienio šventėje! Pateikėme nemažai iššūkių: skirtingo amžiaus svečiai, tarp jų nemažai vaikų, o šventės vietoje nebuvo labai daug erdvės. Tačiau puikiai prisitaikyta prie visų sąlygų ir pravesta smagi programa. Ačiū! 🙂
Justina V.
Nuo OMNIVA kolektyvo noriu nuoširdžiai padėkoti  komandai už puikiai pravestą įmonės renginį.
Programa buvo nuotaikinga, ne banali, muzikaliai gero skonio, puikiai pritaikyta prie susirinkusių žmonių amžiaus ir būdo. Labai nustebino ir paruoštos dovanos bei siurprizai.
Tariu didžiausią AČIŪ už nuostabią šventę! Iki kitų kartų!
Nerijus N.
Šventę organizavome ekspromtu, taigi ir renginio vedėją teko rinktis taip pat. Taigi renginio vedimą patikėjome šiai komandai. Esame labai patenkinti darbu ir tikrai rekomenduojame visiems. P.s. Didelis ačiū už neplanuotą staigmeną. Sėkmės darbuose ir iki kitų kartų.
Edvinas B.
Labai rekomenduojų šį vedėją ir jo komandą, kuri puikiai susitvarkė su užduotimi pravesti abiturientams renginį- šimtadienį. Nepaisant žmonių skaičiaus (87), jis puikiai atliko savo , kaip vedėjo darbą, ir tik dar labiau sustiprino šventinę nuotaiką. Žaidimai, prizai ir bendravimas pilnai pateisino lūkesčius ir padarė šią šventę nepamirštama! 🙂

Šiek tiek akimirkų

renginiu-vedejas
Artūras Sajevičius dj renginių vedėjas2
renginiu-vedejas
Artūras Sajevičius dj renginių vedėjas3
Andrius Šiaudinis dj renginių vedėjas 1

Su mumis dirbantys renginių vedėjai

Artūras Sajevičius

Renginių vedėjas. Įmonių renginiai, privatūs renginiai, miesto šventės.

Artūras Sajevičius dj renginių vedėjas

Mažvydas Šimkus

Renginių vedėjas. Įmonių renginiai, privatūs renginiai, miesto šventės. 

Mažvydas Šimkus dj renginių vedėjas

Andrius Šiaudinis

Renginių vedėjas. Įmonių renginiai, privatūs renginiai.

Andrius Šiaudinis dj renginių vedėjas

Mantas Karpovičius

Renginių vedėjas, dainininkas, operos solistas. Įmonių renginiai, privatūs renginiai, miesto šventės.

Mantas Karpovičius dj renginių vedėjas

Paulius Skučas

Buvęs informacinės pokalbių laidos „Labas vakaras, Lietuva” vedėjas LNK TV.  Įmonių renginiai, privatūs renginiai, miesto šventės.

Paulius Skučas dj renginių vedėjas

Gintarė Čepukonytė

Aktorė, teatro mokytoja, renginių vedėja.  Įmonių renginiai, privatūs renginiai, miesto šventės.

Gintarė Čepukonytė dj renginių vedėjas