Vestuvių vedėjai

Artūras Sajevičius dj renginių vedėjas

Vestuvių vedėjo reikšmė

Nieko nėra blogiau už nežinomybę. Turbūt puikiai pažįstama situacija ieškant vestuvių vedėjo. O šventė „ant nosies“! Tokia plati vestuvių ir renginių vedėjų pasiūla ir visi tik geriausi, kad net sukasi galva. 

Ką rinktis? O vestuvių renginys artėja ir dar niekas neaišku ir nenuspręsta. Koks bus tas vestuvių vedėjas, ar tiks renginiui, ar jis tikrai savo veiklos profesionalas, ar suvaldys auditoriją, jei kažkas vyks ne pagal planą? Visi šie klausimai natūraliai užplūsta daugelį, o ko gero gal visus planuojančius vestuvių šventę. Nevyniosime į vatą ir prisipažinsim, kad esame neordinari renginių atlikimo komanda.

Kokie tie vestuvių vedėjai?

Planas planu, bet visuomet norisi natūralumo, originalumo, gyvasties ir įvairovės, tiek muzikoje, tiek renginio atmosferoje. Mėgstame paskaninti renginių patiekalus improvizacija, įtraukiant renginio dalyvius į emocinę šventės panoramą.

Štai tuo turbūt ir išsiskiriame nuo gausybės mikrofono guru. Tad reziumuojant mūsų komandos renginio vedėjo užduotis –  įrašyti renginį į Jūsų atmintį kaip vienintelį ir nepakartojamą su intencija renginį pakartoti ir matyti jį naujomis akimis.

Klientų atsiliepimai

Rugilė K.
Vedėjas puikiai susitvarkė su jaunesne publika vestuvių šventėje, palaikė linksmą atmosferą, vakarėlio pradžioje puikiai pralaužė „ledus”, po kurio laiko žmonės jau nenorėjo trauktis iš šokių aikštelės. Stengėsi su visais svečiais pabendrauti ir susipažinti, kad vakaro programa būtų dar sklandesnė, atsižvelgė į visus mūsų norus ir pageidavimus. Didžiausios rekomendacijos. 👌
Mantas B.
Labai lankstus vedėjas, nesukuria nepatogių momentų, labai gerai jaučia publiką. Modernūs, visus įtraukiantys žaidimai, labai nujaučia publikos muzikos skonį, jokių stikliukų kilnojimo skatinimo ir jokio parankių baliaus vibe’o. Manau geriausias kainos/kokybės santykis.
Diana
Sunku būtų žodžiais apsakyti kokia Nuostabi komanda yra!! Džiaugiamės, kad vedėjas labai daug prisidėjo prie mūsų vestuvių. Netik mes, bet ir visi svečiai susižavėję vestuvių vedimu!! 🙂 Tiek kaip vedėjas, tiek kaip asmenybė labai patiko 🙂 būtinai kviesime ir į kitus renginius. Nuo manęs ir vyro DIDŽIAUSIOS Rekomendacijos 😉
Juozas V.
Kai norisi parašyti nuoširdų atsiliepimą, žodžiai liejasi natūraliai, bei lengvai. Todėl galime sakyti, kad tai nuostabus vedėjas, labai džiaugiamės kad Jus pasirinkom savo šventei 🙂
Po šventės susilaukėm klausimų iš kur jus radom, ir ar galim pasidalinti numeriu , tai va tai ir yra sekmingas ir geras įvertinimas 🙂 tikimės dar susitikti šventėse ar renginiuose 🙂 didžiai rekomenduojame!!!
Svaja V.
Nuoširdžiai dėkojame, kad buvote mūsų meilės šventės dalimi. Šventė praėjo sklandžiai ir nuotaikingai, vedėjas pravedė įdomių ir smagių žaidimų svečiai įstraukė su malonumi, jiems buvo taip pat linksma kaip ir mums patiems. Vakarinė dalis su šokiais taip pat neužmirštama, svečiai dėkoja vedėjui už kantrybę ir visų pageidavimų išpildymą. Ne tik šventės dalyviai, bet ir šventės vietos savininkės išgyrė vedėją už bendradarbiavimą ir dėmesingumą, taigi tik kuo geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. 
Algirdas S.
Labai AČIŪ, už nerealiai pravestą mūsų meilės šventę ❤ Tokia teigiama energija, pozityvumas, šiuolaikiškas orginalumas, kad WOW ?Svečiai liko sužavėti ir pasibaigus šventei žarstė komplimentus. Rekomenduojame ir žinome, jei organizuosime kada šventę, net nebus dvejonių kur kreiptis!!
Ana B.
Labai aciu Geriausiam kolektyvui uz puiku darba per musu vestuves! Viskas buvo tikrai super: patiko zaidimai ir malonus bendravimas. Iskart suprato, kaip ir ko mes norime. Dziaugiames, kad pasiseke su tokiu vedeju! Visiems nuosirdziai rekomenduojame.
Edita E.
Labai šauni komanda! Nuostabiai, bei linksmai pravedė mūsų vestuves, su šiuolaikiškais žaidimais. Turintys gerą humoro jausmą, tikrai visi svečiai nuoširdžiai juokėsi. Išklausantis užsakovo poreikius ir į juos atsižvelgia, bei prireikus pataria. 100% rekomenduoju! ❤️

Šiek tiek akimirkų

renginiu-vedejas-vestuviu-vedejas
vestuvių vedėjai
Andrius Šiaudinis dj renginių vedėjas 1
renginiu-vedejas-vestuviu-vedejas
renginiu-vedejas-vestuviu-vedejas
vestuvių vedėjai

Su mumis dirbantys renginių vedėjai

Artūras Sajevičius

Renginių vedėjas. Įmonių renginiai, privatūs renginiai, miesto šventės.

Artūras Sajevičius dj renginių vedėjas

Mažvydas Šimkus

Renginių vedėjas. Įmonių renginiai, privatūs renginiai, miesto šventės. 

Vestuvių renginių vedėjas

Andrius Šiaudinis

Renginių vedėjas. Įmonių renginiai, privatūs renginiai.

Andrius Šiaudinis dj renginių vedėjas

Mantas Karpovičius

Renginių vedėjas, dainininkas, operos solistas. Įmonių renginiai, privatūs renginiai, miesto šventės.

Mantas Karpovičius dj renginių vedėjas

Paulius Skučas

Informacinės pokalbių laidos „Labas vakaras, Lietuva” vedėjas LNK TV.  Įmonių renginiai, privatūs renginiai, miesto šventės.

Paulius Skučas dj renginių vedėjas

Gintarė Čepukonytė

Aktorė, teatro mokytoja, renginių vedėja.  Įmonių renginiai, privatūs renginiai, miesto šventės.

Gintarė Čepukonytė dj renginių vedėjas