Reikia Dj renginiui

Dj paslaugos renginiui

Reikia muzikos dirigento Jūsų renginiui? Į ką atreiptį dėmesį? Kaip nesuklysti? Kokį Dj rinktis iš plataus siūlomo spektro? Kaip būti užtikrintiems, kad šventės dalyviai bus patenkinti ir kiekvienas atras tai ko tikėjosi? Šie klausimai labai svarbūs renkantis Dj renginiams ar šventėms. Juk tai viena iš kertinių renginio sudedamųjų dalių. Mūsų komandos Dj po savo vardais paslėpę didžiulį padovanotų muzikinių švenčių bagažą, kuris jau skaičiuojamas dešimtmečiais.

Skamba labai rimtai. O taip ir yra! Taip, jau 26 metus muzikinėje scenoje: tiek klubuose, vakarėliuose, įmonių šventėse, vestuvėse, masiniuose renginiuose ar festivaliuose, tiek privačiose šventėse, gimtadieniuose ar jubiliejuose, koja kojon su muzika. Kokia reikšmė ilgametės patirties? O gi labai paprasta. Renginys bus pavykęs tik tuomet, kai auditorijos ausis pasieks ilgamečio muzikinio psichologo nematoma gaidų kalba. Kaip atskirai kiekvieną, taip ir visus kartu, kuriant įsimenamą šventės paveikslą. O čia jau menas ar mokslas, kaip norit. Gebėjimas skaityti auditoriją tarp eilučių –  tai ko gero vienas svarbiausių Dj renginiams funkcijų. Muzikinis parinkimas bei jos atlikimas, kitaip išpildymas renginio metu, naudojant įvairias miksavimo technikas, visa tai ir būtų bendra Dj renginiams darbo specifika.

Dar svarbus momentas kuriant renginio muzikinį meniu – tai išankstinis muzikinės vakaro stilistikos aptarimas. Kad vidinis pageidavimų koncertas būtų išpildytas kiekvienam ir visi liktų patenkinti, ypač toje renginio dalyje, kai šokių aikštelėje nėra vietos. Esant reikalui, na čia jau labai išrankiems, bet mėgstantiems tiek garsą, tiek vaizdą, galime pasiūlyti vinilinių plokštelių muzikinį setą, iš karto aptariant muzininius žanrus. O jos dar ir sveria!